Otwarcie nowej hali

W piątek 17 listopada 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali magazynowo produkcyjnej przedsiębiorstwa Gebhardt Stahl Polska. Na uroczystości pojawiło się wielu znakomitych gości m.in. Wójt Gminy Stare Miasto Ryszard Nawrocki, Starosta Koniński Stanisław Bielik, Wiceprezydent Konina Sebastian Łukaszewski oraz klienci, kontrahenci, podwykonawcy i pracownicy spółki.

Nowo powstała hala ma 1600 m2 powierzchni, a w trakcie jej budowy użyto 111 ton stali, 500 m3betonu i ułożono 3800 m.b. kabla elektrycznego. Realizacja nowej inwestycji była możliwa w 30% środków własnych oraz 70% dzięki kapitałowi zewnętrznemu, co zamknęło jej wartość w 3 mln złotych. Dzięki rozbudowie spółka stworzyła 5 kolejnych pełnoetatowych miejsc pracy.

Gebhardt Stahl Polska zajmuje się m.in. produkcją profili stalowych do okien PCV i elementów techniki wentylacyjnej. Jak podkreślił Prezes firmy Sylvester Nierebinski w procesie produkcji zużycie stali wzrośnie do niemal 16 tys. ton w obecnym roku, a dzięki rozbudowie będzie rosnąć w kolejnych latach.

Imprezie towarzyszył wernisaż prac znakomitej konińskiej plastyczki Izabeli Kostiukow, która od lat jest bliskim partnerem kulturalnych realizacji Gebhardt Stahl Polska.

W trakcie spotkania Centrum Analiz Branżowych z Warszawy, agencja badawcza specjalizująca się w badaniach rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz w pozostałych krajach europejskich, zaprezentowała wyniki analiz produkcji stolarki okiennej, perspektywy gospodarcze dla krajów Unii Europejskiej na lata 2017-2018 oraz prognozę sprzedaży okien i drzwi na rok 2018.

Specjalnie dla uczestników zgromadzenia, wystąpiły tancerki Szkoły Tańca i Baletu FART KONIN, prowadzonej przez Justynę Szczap, natomiast Joanna Położyńska, mistrzyni akrobacji i tańca sportowego typu Pole Dance, przygotowała pokaz, który był ostatnim punktem oficjalnej części spotkania.

/

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Wybierz język

Wybierz język

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World