PL GEBHARDT-STAHL GMBH – sukces na targach

PL Targi okienne FENSTERBAU FRONTALE - odbywające się w tym roku w dniach 16 do 19 marca 2017 w Norymberdze, to Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada, obejmujące całą Europę. Również w tym roku nowe stoisko firmy GEBHARDT-STAHL GmbH stało się magnesem przyciągającym klientów z kraju i zagranicy. Pod firmowym mottem „Nasze serce bije dla profili“ firma GEBHARDT-STAHL zaprezentowała swoje możliwości w zakresie profili wzmacniających do okien z tworzywa sztucznego.

PL Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentowana różnorodność geometrii profili do wszystkich systemów okien z tworzywa sztucznego wszystkich znanych producentów systemów okiennych, takich jak VEKA, Profine, Aluplast, Rehau, Gealan i Salamander. Odwiedzający mogli również zasięgnąć informacji między innymi o dostępności magazynowej geometrii profili, dotyczących systemów, które pojawiły się na rynku niedawno, takich jak np. GEALAN 9000 czy Rehau Synego. Obok profili do okien z tworzywa sztucznego, dużym zainteresowaniem klientów cieszyła się również szeroka oferta geometrii profili do skrzydeł drzwiowych, które w międzyczasie osiągnęły ponad 1000 różnych form.

Ponadto wielu przetwórców mogło na własne oczy na miejscu obejrzeć nowy profil GEBHARDT-STAHL GmbH, oddzielony termicznie, niosący zalety energetyczne i możliwość spełnienia wymagań wytycznych rozporządzenia energooszczędnego EnEV 2016.

Program targów obejmował rozwiązania i produkty, dzięki którym GEBHARDT-STAHL w dużym stopniu reaguje na wymagania rynku i klientów. Rozpoznawalny staje się trend do coraz większych jednostek okiennych i coraz częstszego stosowania potrójnych szyb, coraz większy jest również popyt na kolorowe elementy, firma oferuje więc w oknach rozwiązania zwiększonej statyki.  W tym obszarze GEBHARDT-STAHL oferuje nowe profile statyczne rolkowe ze szklanym wzmocnieniem, stabilizujące okno. W ten sposób firmie GEBHARDT-STAHL udaje się w dużym stopniu spełnić wymagania rynku i klientów i zaoferować świetne rozwiązania i produkty.

We wszystkie dni targowe stoisko GEBHARDT-STAHL cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, szczególnie gości zagranicznych z Europy, więc taki przebieg targów tym bardziej cieszy firmę. „Zainteresowanie naszymi produktami i usługami było bardzo duże a opinie zwrotne klientów bardzo pozytywne“, podaje Ralf Neuhaus, Prezes GEBHARDT-STAHL, pierwszy bilans targów. GEBHARDT-STAHL chciałby serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym za okazane zainteresowanie. 

Więcej informacji o GEHBARDT-STAHL i zaprezentowanych produktach można znaleźć na stronie firmy www.gebhardt-stahl.de . Bezpośrednie informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 63 24 14 694.

/

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Wybierz język

Wybierz język

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World