Zarząd


Ralf Neuhaus

Prezes

Telefon +48 63 241 46 94
Faks +48 63 241 46 95
E-Mail info@gspl.eu

 

 

Sylvester Nierebinski

Wiceprezes

Telefon +48 63 241 46 94
Faks +48 63 241 46 95
E-Mail s.nierebinski@gspl.eu

 

 

Iwona Szpechcińska

Pełnomocnik Zarządu, Księgowa

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 41
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 018
E-Mail i.szpechcinska@gspl.eu

 

 

Dział handlowy


Maciej Paluszak

Koordynator ds. sprzedaży i logistyki

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 31
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 012
E-Mail m.paluszak@gspl.eu

Łukasz Richert

Specjalista ds. sprzedaży

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 32
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 019
E-Mail l.richert@gspl.eu

Przemysław Szałkowski

Przedstawiciel handlowy

Telefon +48 63 241 46 94
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 020
E-Mail p.szalkowski@gspl.eu

Marek Kędzierski

Przedstawiciel handlowy

Telefon +48 608 408 015
Faks +48 63 241 46 95
E-Mail m.kedzierski@gspl.eu

 

 

 

 

Dział produkcji


Tomasz Stachurski

Kierownik produkcji

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 60
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 017
E-Mail t.stachurski@gspl.eu

Paweł Żurek

Asystent ds. produkcji

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 61
Faks +48 63 241 46 95
E-Mail p.zurek@gspl.eu

Dział zakupów


Monika Darna

Koordynator zakupów i gospodarki materiałowej

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 50
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 016
E-Mail m.darna@gspl.eu

Ewelina Podlasińska

Referent ds. księgowości i logistyki

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 51
Faks +48 63 241 46 95
E-Mail e.podlasinska@gspl.eu

 

 

 

 

Dział księgowości


Monika Ogórek

Specjalista ds. rachunkowości

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 42
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 014
E-Mail m.ogorek@gspl.eu

 

 

Dział marketingu


Agnieszka Cekiera

Koordynator ds marketingu i administracji

Telefon +48 63 241 46 94 wew. 30
Faks +48 63 241 46 95
Tel. kom. +48 608 408 013
E-Mail a.cekiera@gspl.eu

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.



Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Wybierz język

Wybierz język

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World