Filozofia firmy

 

Długotrwałe utrzymanie się na rynku wymaga od nas ciągłego działania na rzecz przedsiębiorstwa, tworzenia długotrwałych relacji, generowania zysków i realizacji ulepszeń. Etyka i odpowiedzialność są dla nas, jako dla przedsiębiorstwa rodzinnego, podstawowymi zasadami naszej działalności. Te zasady obowiązują  nie tylko w relacjach z klientami, pracownikami, dostawcami i innymi partnerami, ale także w stosunku  do środowiska naturalnego.

Klientów stawiamy w centrum naszej działalności. Pragniemy spełniać ich wymagania, oferując im, jako niezawodny partner, innowacyjne produkty i usługi najwyższej jakości, budując trwałe i solidne relacje.W tym celu wykorzystujemy urządzenia produkcyjne i procedury odpowiadające wymaganiom współczesnej wiedzy technicznej, dokładając wszelkich starań mających na celu podniesienie wydajności i jakości.

Dostawcy przyczyniają się w dużym stopniu do powstania naszych  produktów końcowych. Bardzo starannie wybieramy dostawców  materiałów do produkcji oraz materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych, a ich jakość i elastyczność podlega ciągłemu nadzorowi. Troszczymy się o długotrwałe, partnerskie i efektywne relacje z dostawcami.

Nasi pracownicy są bardzo zaangażowani w sprawy naszych klientów i współpracujących z nami przedsiębiorstw. Poprzez instruktaże, szkolenia i inne działania mające na celu podnoszenie kwalifikacji dążymy do motywowania naszych pracowników i ich jak najlepszego przygotowania do wykonywania zadań. Bezpieczeństwo pracy i ulepszanie jej warunków są dla nas priorytetem.

Innowacje są dla nas na pierwszym miejscu. Dotyczy to zarówno naszych przyszłościowych produktów i usług, przy tworzeniu których koncentrujemy się na najnowszych  rozwiązaniach w celu efektywnego wykorzystania produktów w różnych dziedzinach oraz procesach wewnętrznych. Nasza innowacyjność przyczynia się do umocnienia pozycji na rynku.

Nasze środowisko musi być chronione. Dlatego wykorzystujemy zasoby w sposób oszczędny i promujemy zastosowanie w procesie produkcyjnym materiałów przyjaznych dla środowiska. Także utylizacja odpadów następuje w sposób możliwie przyjazny dla środowiska.

Powyższe zasady powinny służyć naszej maksymie:
Dążymy do stałego ulepszania naszego przedsiębiorstwa, zadowolenia klientów i zabezpieczenia miejsc pracy oraz ekonomicznego sukcesu naszej firmy także w przyszłości.

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Wybierz język

Wybierz język

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World