Filozofia firmy

 

Długotrwałe utrzymanie się na rynku wymaga od nas ciągłego działania na rzecz przedsiębiorstwa, tworzenia długotrwałych relacji, generowania zysków i realizacji ulepszeń. Etyka i odpowiedzialność są dla nas, jako dla przedsiębiorstwa rodzinnego, podstawowymi zasadami naszej działalności. Te zasady obowiązują  nie tylko w relacjach z klientami, pracownikami, dostawcami i innymi partnerami, ale także w stosunku  do środowiska naturalnego.

Klientów stawiamy w centrum naszej działalności. Pragniemy spełniać ich wymagania, oferując im, jako niezawodny partner, innowacyjne produkty i usługi najwyższej jakości, budując trwałe i solidne relacje.W tym celu wykorzystujemy urządzenia produkcyjne i procedury odpowiadające wymaganiom współczesnej wiedzy technicznej, dokładając wszelkich starań mających na celu podniesienie wydajności i jakości.

Dostawcy przyczyniają się w dużym stopniu do powstania naszych  produktów końcowych. Bardzo starannie wybieramy dostawców  materiałów do produkcji oraz materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych, a ich jakość i elastyczność podlega ciągłemu nadzorowi. Troszczymy się o długotrwałe, partnerskie i efektywne relacje z dostawcami.

Nasi pracownicy są bardzo zaangażowani w sprawy naszych klientów i współpracujących z nami przedsiębiorstw. Poprzez instruktaże, szkolenia i inne działania mające na celu podnoszenie kwalifikacji dążymy do motywowania naszych pracowników i ich jak najlepszego przygotowania do wykonywania zadań. Bezpieczeństwo pracy i ulepszanie jej warunków są dla nas priorytetem.

Innowacje są dla nas na pierwszym miejscu. Dotyczy to zarówno naszych przyszłościowych produktów i usług, przy tworzeniu których koncentrujemy się na najnowszych  rozwiązaniach w celu efektywnego wykorzystania produktów w różnych dziedzinach oraz procesach wewnętrznych. Nasza innowacyjność przyczynia się do umocnienia pozycji na rynku.

Nasze środowisko musi być chronione. Dlatego wykorzystujemy zasoby w sposób oszczędny i promujemy zastosowanie w procesie produkcyjnym materiałów przyjaznych dla środowiska. Także utylizacja odpadów następuje w sposób możliwie przyjazny dla środowiska.

Powyższe zasady powinny służyć naszej maksymie:
Dążymy do stałego ulepszania naszego przedsiębiorstwa, zadowolenia klientów i zabezpieczenia miejsc pracy oraz ekonomicznego sukcesu naszej firmy także w przyszłości.

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Wybierz język

  • OverlayPolski
  • OverlayAngielski
  • OverlayHiszpański
  • OverlayFrancuski
  • OverlayWłoski
  • OverlayNiemiecki
  • OverlayRosyjski

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World