Gebhardt Stahl Polska jest integralną częścią holdingu Gebhardt Stahl GmbH z siedzibą w Werl (Niemcy), wiodącego producenta profili specjalnych jak również elementów wentylacyjnych, który od ponad czterdziestu lat działalności realizuje zamówienia składane przez klientów niemal z całego świata.

Jej założyciel - Manfred Gebhardt był wybitnym przedsiębiorcą, wizjonerem, podróżnikiem, politykiem i doskonałym znawcą rynku stali.
W 2001 roku utworzył również firmę Gebhardt Stahl Polska w Starym Mieście koło Konina, która od połowy 2006 r. wytwarza profile stalowe przeznaczone do systemów okiennych z PCV oraz oferuje elementy wentylacyjne, rolety i żaluzje produkowane przez Gebhardt Stahl GmbH.

Od czasu uruchomienia pierwszej maszyny produkcyjnej w maju 2006 roku, firma rozbudowała bazę klientów zarówno na terenie Polski, jak również poza jej granicami, co wzmogło zapotrzebowanie na większą przestrzeń pod działania logistyczne i magazynowe. Tym sposobem, przy istniejącej już w Modle Królewskiej firmie, rozpoczęła się rozbudowa hali magazynowej, której łączna powierzchnia wynosi 4 200 m2

Gebhardt Stahl Polska zatrudniając 53 pracowników, przetwarza ok. 20 tys ton stali  rocznie i nieustająco przygotowuje kolejne działania zwiększające wydajność produkcyjną, by podwyższyć zadowolenie końcowego klienta.

Naszym zamierzeniem jest ofertowanie producentom całościowej obsługi,  wzmocnień „od A do Z”. Staramy się również zadowolić wszystkich systemodawców, także tych wymagających specjalistycznych profili do drzwi uchylnych jak i  podnośno-przesuwnych.

Pamiętamy, że firma osiąga wyznaczony cel dzięki zespołowi ludzi, którzy dla niej są najważniejsi.

Newsletter - zapisz się

Subskrybuj, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o nowych produktach i wydarzeniach.Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą.

Dane kontaktowe

Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o.

Wybierz język

Wybierz język

Kontakt w Twoim regionie

Asia Europe Africa Australia North America South America
Map of the World
Map of the World